Kurum vizyonunuzu, marka hikayenizi, ürün veya hizmetinizi doğru anlatmak için seçtiğiniz hediyeler ayrı bir özen gerektirmektedir.

Kişilere verdiğimiz hediyeler onlarla çalışmaktan duyduğumuz memnuniyeti yansıtır. Ve gelecekte işbirliği yapma ve yapmaya devam etme istediğimizin bir çeşit alt yazısıdır.

Doğru seçilmiş bir kurumsal hediye şirket imajını güçlendirir, hediyeyi alan kişi ile hediyeyi veren kurum arasında duygusal bir bağ kurar. Anlamlandırılmış ve özenle seçilmiş bir hediye, kişiye verilen değerin dışa yansımasıdır.

Firmamız; ağacın sıcaklığı, zeytin ve zeytinyağının lezzeti, bakırın ve camın usta ellerde sanata dönüşmesi ile kültürümüzün, örf ve adetlerimizin hikayesini, samimiyetini ürünlerine yansıtıp, müşterilerine sürekli yeni ve özgün tasarımlar sunmayı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi firma kültürü olarak benimsemiştir.

35 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ile ulusal ve uluslar arası kurumlara özel ürünler üreten firmamız, model tasarımından imalata, imalattan baskıya kadar her türlü üretim aşamasını kendi bünyesinde gerçekleştirir.

Ahşap Hediyelik Eşya, Ahşap Kutu, Zeytinyağı Setleri, Kahve Fincan Setleri, Hamam Setleri, Bakır ve Cam Ürünler ile kurumsal hediyelik sektörünün önde gelen firmalarına da fason üretim yaparak hizmet vermektedir.

Müşterilerimiz arasında Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Amerika ve Ortadoğu’nun uluslar arası markaları bulunmaktadır.

Uzun yılları kapsayan tecrübelerimiz ışığında çevre ile dost, kültürümüzü yansıtan geleneksel hediyelik ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermekten ve değerli müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.